Naše moto

„Život není o tom vidět to krásné … ale prožít to!“

-- Dagmar Nosková, ředitelka

Zákaz návštěv od 14. 2. 2022

Od dnešního dne je v našem zařízení zákaz návštěv. Rodinní příslušníci našich klientů byli o zákazu telefonicky informováni.

Stejně jako během předešlých omezení návštěv je možné přivézt do Obory balíčky pro své blízké, personál jim je rád předá. Také je možné se domluvit na zprostředkování hovoru přes Skype nebo mobilní telefon.

Pokud bude mít rodina zájem o kontaktování svého blízkého prostřednictvím mobilního telefonu, kontaktuje zdravotní sestru na tel. čísle 602 331 255, aby se domluvily podrobnosti – tak, aby čas hovoru nenarušoval chod oddělení. Záleží vždy na domluvě. Respektujte prosím, že ne každý čas, který požadujete, se našim zaměstnancům z provozních důvodů hodí. Vždy je na prvním místě péče o naše klienty. V domluvenou hodinu bude u klienta přítomen některý ze zaměstnanců s mobilním telefonem, na který rodina zavolá, a zprostředkuje tento hovor. Telefonní číslo pro samotný hovor s vaším blízkým je 720 654 718.

Pokud si přejete spojit se prostřednictvím videohovoru přes Skype, kontaktujte sociální pracovnici na tel. 725 450 144 nebo na e-mailu kuchtova@ddobora.cz, se kterou domluvíte podrobnosti.