Naše moto

„Život není o tom vidět to krásné … ale prožít to!“

-- Dagmar Nosková, ředitelka

Poděkování všem dobrým duším

Dnes jsou to dva týdny, co jsme na našich webových stránkách a na Facebooku zveřejnili prosbu o šití roušek pro naše pečovatelky, protože ochranných pomůcek bylo v tu dobu pro sociální služby absolutní nedostatek.

To, co následovalo po zveřejnění naší výzvy, předčilo veškerá naše očekávání, naše přání. Denně se nám ozývají lidé, blízcí i vzdálení rodinní příslušníci našich klientů, jejich známí, přátelé našich zaměstnanců, obyvatelé Obory, Chomutic a blízkého okolí, švadlenky z facebookové skupiny Šijeme roušky pro Jičín s nabídkou pomoci. A to nejen pomoci se šitím roušek, ale také s finančními dary, aby bylo možné koupit tablet pro potřeby našich klientů a zprostředkovat tak alespoň nějaký kontakt klientů s jejich rodinami, s dary se nezapomíná ani na ty neméně důležité, na naše pečovatelky, které jsou s našimi klienty v neustálém kontaktu, předávají jim kus svého entuziasmu.

Všem, opravdu VÁM VŠEM bychom chtěli tímto příspěvkem poděkovat. Velice si vážíme vaší pomoci, vaší ochoty, toho, že vám záleží na nás v sociálních službách. DĚKUJEME!